Športové kempy

SAHH

ŠPORTOVÉ KEMPY

Keď niečo robíte prvý krát, nikdy neviete, čo presne máte čakať. Nadšenie sa strieda s obavami a dúfate, že všetko dobre dopadne. Kemp tohto druhu na Slovensku nikdy predtým nebol. S veľkým rešpektom a očakávaním sme v polovici augusta vítali na chate pod vrchom Lovichovec prvé účastníčky kempu. Dievčatá od 9 do 14 rokov prišli z rôznych kútov Slovenska a dokonca sme mali aj dievčatá z Prahy, čo si obzvlášť vážime.

Na kempe sa nám potvrdilo, že spoločné hobby ľudí zbližuje. Dievčatá vytvorili skvelú partiu. Navzájom sa podporovali a fandili si na súťažiach, starali sa o svoje kone a poctivo makali na kondičných tréningoch s trénerom Jurinom. Ten sa nechal presvedčiť aj na pár konských skokov, napriek tomu, že tento druh športu bol preňho úplne novou skúsenosťou. Ako porfesionálny kondičný tréner musel uznať, že naozaj nejde len o detskú zábavku, ale o skutočne náročnú športovú aktivitu. Dievčatám ukázal ako sa pri nej správne hýbať, predchádzať zraneniam a nezabúdať na strečing.
Diana Migaľová, Organizátorka

TV Reportáž

Zážitky z kempu

Deti si okrem športu užili aj kopec iných aktivít. V tvorivých dielňach si vykúšali výrobu vlastného hobbíka. Tie snaživejšie si ho stihli celého dokončiť a domov sa už vracali s novým kamošom. Hubárčenie, turistika, či palacinková kuchárska šou, ani pri týchto aktivitách nesmeli hobbíci chýbať. Počas nočnej strašidelnej hry sme ich ale radšej nechali v bezpečí v stajniach… Predsalen koníky sú plaché tvory, nechceli sme aby sa nám v noci rozutekali po lese.

We are looking for
volunteers!

0
HH Kemp
0
Dievčat
0
Zážitkov

Hodnotenia

Vďaka za skvelý tábor, Ella je spokojná, nadšená. Jedlo, super, kamarátky super, je naladená na novú ukrajinskú hudbu, bolo nám veselo v aute…

Mamina Elly

Ďakujeme veľmi pekne, Elise je z tábora nadšená. Takto spokojná sa z tábora ešte nikdy nevracala. Chválila všetko – jedlo, aktivity, miesto, kamarátky. Ešte raz – VĎAKA.

Mamina Elise

Tak už sme doma… Ďakujeme ešte raz za skvelý tábor, našej Sofi šitý na mieru – nové kamarátky, skoky, šitie, vyrábanie, huby, palacinky… Teší sa, je vyžitá a veeeľmi unavená.

Mamina Sofinky

Aj my veeeľmi pekne ďakujeme za všetko. Ste úžasní ľudia, ktorí dokázali s takýmto novým koníčkom spojiť toľko šťastných deťúreniec – krásnych dievčatiek – mladých slečien. Verím, že všetky si odnášajú krásne a nezabudnuteľné zážitky!

Sárkina mamina

race rules